PRODUKTY » ZÁHRADA A LES » ČERPADLÁ, VODÁRNE, FONTÁNY » ČERPADLÁ ZÁHRADNÉ » GARDENA 3500/4 ČERPADLO ZÁHRADNÉ CLASSIC


Gardena 3500/4 čerpadlo záhradné classic
Gardena 3500/4 čerpadlo záhradné classic

Gardena 3500/4 čerpadlo záhradné classic

Záhradné čerpadlo s čerpacím výkonom 3 600 l/hod a výtlakom 41 m.

Výrobca: GARDENA
 
Kód: 25.000143
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Menovité napätie (V):230 - 50 Hz
Príkon (W):800
Max. čerpací výkon (l/hod):3 600
Max. výška výtlaku (m):41
Max. tlak (bar):4,1
Max. výška samonasávania (m):7
Elektrická ochranná trieda:IP X4
Typ napájacieho kábla:H05 RNF
Dĺžka kábla (m):1,5
Hmotnosť (kg):7,0
Cena s DPH: 108,72 / ks
 
+ -
ks
   Návrat
210

Gardena 3500/4 čerpadlo záhradné classic - popis

Popis:

Kompaktné záhradné čerpadlo 3500/4 od spoločnosti GARDENA je optimálny základný model a možno ho využiť pre rozmanité účely. Vďaka väčšiemu saciemu výkonu a tlaku je toto čerpadlo ideálne pre zavlažovanie, zvyšovanie tlaku alebo na prečerpávanie alebo vypúšťanie vody z vodovodu, dažďovej vody alebo chlórovanej z bazéna.

Dva výstupy u tohto modelu umožňujú súčasnú prevádzku dvoch zavlažovacích zariadení. Ľahké a robustné čerpadlo sa ľahko používa. Veľký plniaci otvor uľahčuje plnenie čerpadla pred použitím a vďaka ergonomickému držadlu sa čerpadlo ľahko prenáša. Gumové pätky zaisťujú stabilitu s nízkou hlučnosťou. Záhradné čerpadlo je na účely ochrany pred mrazom a následným poškodením vybavené vypúšťacou skrutkou umožňujúcou vypustenie zvyšnej vody z čerpadla.

Pre zabezpečenie dlhodobej životnosti sa GARDENA spolieha výlučne na vysoko kvalitné materiály. Vďaka keramickému tesneniu a zdvojenému systému tesnenia medzi motorom a obežným ústrojenstvom čerpadla je zaistená bezpečná obsluha a ochrana pred poškodením. Spínač tepelnej poistky chráni motor pred preťažením.

Poznámka: čerpadlá od spoločnosti GARDENA nie sú vhodné pre čerpanie slanej vody, agresívnych alebo ľahko zápalných látok alebo potravín.

Vlastnosti: